Call of Duty Warzone - posypały się tysiące banów! Cheaterzy na cenzurowanym

bartekZ

Call of Duty Warzone - posypały się tysiące banów! To odpowiedź studia Activision na błagalny wręcz ton, w jakim niedawno wypowiadali się gracze. Chodziło rzecz jasna o cheaterów, którzy wykorzystując nielegalne programy, zwiększali swoje szanse w grze. Teraz znaleźli się oni na cenzurowanym. W zaledwie kilka godzin z serwerów zbanowano - bagatela - 60 tysięcy użytkowników. W sumie możliwość grania straciło jeszcze więcej osób, które oszukiwały.

Call of Duty Warzone - posypały się tysiące banów! Cheaterzy na cenzurowanym

Wściekli gracze dopięli swego - wpłynęli bowiem na wydawcę Call of Duty Warzone w ten sposób, że ten wysłuchał ich błagalnego wołania. Chodzi rzecz jasna o falę cheatrów, która uniemożliwiała sprawiedliwą i dają satysfakcję rozgrywkę online. Oszuści mieli korzystać z nielegalnego oprogramowania, a to pozwalało na zyskiwanie znacznej przewagi w starciach Battle Royale.

Jak podają dane pojawiające się dziś w sieci - tylko w kilka godzin Activision zbanowało aż 60 tysięcy nieuczciwych graczy. Konta permanentnie usunięto z serwerów. W sumie natomiast zbanowano aż 300 tysięcy użytkowników. Choć wydaje się, że to ogromne liczby, należy zauważyć, iż w Call of Duty Warzone grywa nawet 85 milionów osób.

To jednak nie koniec. Activision zamierza wprowadzić specjalne systemy ochronne, które w przyszłości będą zapobiegać oszustwom w grze. Jak jednak firma zamierza to zrobić? Tego dowiemy się z pewnością niebawem. Na ten moment konkretów brak.

Aktualności

Zobacz wszystkie