Z Gold Rush wydobędziesz złoto! Zobacz zwiatun i datę premiery [WIDEO]

bartekZ

Z Gold Rush wydobędziesz złoto także na konsolach! W sieci pojawiły się najnowsze informacje o interesującej grze polskiego studia. Czy Code Horizon stanęło na wysokości zadania? W sieci pojawił się zwiastun a także kilka ważnych informacji dotyczących nowego wydania Gold Rush. Po szczegóły zapraszamy poniżej.

Z Gold Rush wydobędziesz złoto! Zobacz zwiastun i datę premiery gry polskich twórców

Gold Rush to gra od polskiego studia Code Horizon. Jak sama nazwa wskazuje, jej tematem przewodnim jest złoto - a konkretniej jego wydobywanie. Z tytułem mogli już zapoznać się gracze korzystający z PC, teraz natomiast czas przyszedł na tak zwanych konsolowców. A to dlatego, że Gold Rush czeka nowe wydanie, które trafi właśnie na konsole.

Gra jeszcze w tym miesiącu - a konkretniej 28 maja - zadebiutuje na PlayStation 4 oraz Xbox One. O co chodzi natomiast w samej rozgrywce? Mamy tam do dyspozycji przeróżne maszyny, które mają nam pomóc w wydobyciu jednego z najcenniejszych kruszców. Złoto wydobywamy, a następnie ładujemy na ciężarówki i transportery. To jednak nie koniec. Używane podczas pracy maszyny, czasami ulegają awariom. Musimy sobie z nimi radzić samodzielnie, a gra daje nam możliwość serwisowania i naprawy sprzętu. To bardzo interesujący aspekt.

Nie wszystko dostajemy jednak od razu. Do rozwinięcia potężnej firmy, która zajmuje się wydobywaniem złota, trzeba dojść krok po kroku. Zaczynamy jako szary poszukiwacz, a możemy skończyć jako krezus w branży.

Zwiastun wydania na konsole możecie zobaczyć poniżej:

Aktualności

Zobacz wszystkie