Xbox Series X/S - aktualizacja! Pierwsza i nie byle jaka!

bartekZ

Xbox Series X/S - aktualizacja! Mimo, iż konsola dopiero co zadebiutowała na rynku, twórcy już teraz zdecydowali się wydać łatkę systemową. I to nie byle jaką! Co zmienia się względem pierwotnej wersji? Czy gracze będą zadowoleni? Ciekawostka - aktualizacja działa także na poprzedniczce konsoli nowej generacji, mianowicie Xbox One!

Xbox Series X/S - aktualizacja! Pierwsza i nie byle jaka! Co się zmieni?

Choć Xbox Series X/S to istna nowość, już doczekał się pierwszej, znaczącej aktualizacji systemu! Co w niej znajdziemy? Czy gracze będą zadowoleni?

Pierwsze co rzuca się w oczy, to nowe, dynamiczne tła. Co ciekawe, niektóre z nich nawiązują do starych konsol, produkowanych jeszcze przez koncern Redmond. To swego rodzaju ukłon w kierunku graczy starszych, bardziej doświadczonych.

Xbox Series X/S - wstępne pobieranie niewydanych jeszcze gier

Następna dość ciekawa innowacja to wstępne pobieranie niewydanych jeszcze gier. Taka funkcja przeznaczona jest przede wszystkim dla najbardziej zniecierpliwionych użytkowników. O co jednak w tym chodzi? Spieszymy z odpowiedzią!

Gracze będą mogli dokonać wstępnego pobierania tytułów, które jeszcze oficjalnie nie zadebiutowały i dostępne są w ramach abonamentu Game Pass. Jak jednak wiadomo, nie będzie to możliwe we wszystkich przypadkach.

Xbox Series X/S - zakładka "Game activity"

Jeszcze jedną ułatwiającą korzystanie z konsoli innowacją jest zakładka "Game activity". Dzięki niej gracze mogą błyskawicznie sprawdzić postępy w danej grze. Zobaczą też, co dokładnie muszą wykonać, aby wejść na kolejny poziom.

Aktualności

Zobacz wszystkie