Wielka partia konsol PS5 zmierza do Europy! Co z dostępnością w Polsce?

bartekZ

Wielka partia konsol PS5 zmierza do Europy! Co z dostępnością? Czy produkt od Sony w końcu będzie można zakupić bez większych problemów? Jak sytuacja będzie wyglądać w Polsce? Jak dobrze wiadomo, niemal od samej premiery nowego PlayStation istnieją problemy z jego zakupem. Jest szansa, że wszystko się zmieni.

Wielka partia konsol PS5 zmierza do Europy! Co z dostępnością w Polsce?

Sagi z dostępnością - lub jej brakiem - najnowszej konsoli od Sony ciąg dalszy. Jak dobrze wiadomo, aktualnie kupienie PlayStation 5 graniczy z cudem. Do tej pory Sony miało sprzedać 4 miliony egzemplarzy na całym świecie. Teraz wiadomo, że do końca trwającego roku, firma założyła sobie za cel sprzedanie kolejnych 14 milionów konsol. Ale czy to realne? Jak się okazuje - pojawiło się światełko w tunelu. Portal TechStomper podaje, że do Europy zmierza duża dostawa nowego sprzętu. Być może nawet do niedzieli konsole trafią na europejski rynek.

Co natomiast z dostępnością sprzętu w Polsce? Tutaj sytuacja także powinna się poprawić - i to już do końca tego miesiąca. Przynajmniej tak zapewnia sklep RTV EURO AGD, na którego stronie można znaleźć wiadomość, że kolejna dostawa PS5 jest potwierdzona właśnie do końca trwającego miesiąca. Na samym początku okazję do nabycia sprzętu będą miały osoby, których zamówienia poprzednio zostały anulowane.

Aktualności

Zobacz wszystkie