The Sims 4 Zjawiska Paranormalne - jest zwiastun!

bartekZ

The Sims 4 Zjawiska Paranormalne - twórcy gry przytrzymali nas chwilę w niepewności, ale w końcu odsłonili karty. Już wiadomo, że dodatek ujrzy światło dziennie w nieco innym terminie, niż początkowo szacowano. Jednakże określono w końcu, na czym wszystko konkretnie będzie polegać. Potwierdziły się poprzednie doniesienia - w domach Simów rzeczywiście będzie straszyć i zawitają duchy! Poniżej prezentujemy wideo zapowiadające nowe DLC.

The Sims 4 Zjawiska Paranormalne - jest zwiastun!

The Sims 4 mimo tego, że ma już kilka ładnych lat, nadal podbija światowe rynki gier. Tajemnicą gry z pewnością jest jej ponadczasowość oraz fakt, że produkcja jest stale aktualizowana o coraz to nowsze, często płatne dodatki. Podobnie jest i tym razem, a twórcy z początkiem stycznia zaprezentowali nieśmiałą zapowiedź dość ciekawego DLC. Początkowo można było jedynie domyślać się, że może mieć ono jakiś związek z duchami. Teraz wieści te w końcu potwierdzono.

Nowy dodatek nosi nazwę The Sims 4 Zjawiska Paranormalne. Jedyne co dziwi, to fakt, że wychodzi on teraz, a nie w okolicach choćby Halloween. Jakie innowacje wniesie w rozgrywkę?

Jak się okazuje, gracze będą mogli zakupić tak zwane nawiedzone parcele. Gdy na nich zamieszkamy, w domach Simów pojawią się duchy. Psotne istoty z zaświatów będą przeszkadzać i zakłócać spokój domowników. Aby zapanować nad sytuacją, konieczne będzie wyprawianie seansów spirytystycznych, które załagodzą relacje między zjawami a Simami.

A jak wszystko będzie wyglądać w praktyce? To widać na poniższym nagraniu. Premiera dodatku już 26 stycznia tego roku!

Aktualności

Zobacz wszystkie