GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition - gratka dla fanów gry

bartekZ

GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition to nic innego, jak karta graficzna dedykowana dla fanów jednej z najbardziej oczekiwanych gier na całym świecie. Jest to kolejna ogromna niespodzianka, którą wraz z Nvidią przygotowało polskie studio. Poza znakomitymi osiągami, za pomocą których będzie można cieszyć się wszystkimi możliwościami jakie oferuje gra, karta graficzna ma także dedykowany, imponujący wygląd. On ściśle nawiązuje do produkcji CD Project RED. Niestety są także niezbyt dobre wiadomości - omawianej karty graficznej nie będzie można kupić. Przygotowano mocno ograniczoną liczbę egzemplarzy, a otrzymają ją jedynie nieliczni.

GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition - gratka dla fanów gry

O tym, że Cyberpunk 2077 realizowany jest z ogromnym rozmachem, wie chyba każdy. Twórcy jednak nieustannie zaskakują graczy, którzy z zapartym tchem czekają na ich najnowszą i bezwzględnie najpotężniejszą produkcję. Jak się okazuje, kolejną niespodzianką dla fanów gry będzie specjalna, dedykowana karta graficzna, sygnowana nazwą Cyberpunk 2077 Edition. Brzmi zachęcająco i prestiżowo? To jeszcze nie koniec! Poza dźwięczną nazwą a także - jak łatwo się domyślić - znakomitymi osiągami, pozwalającymi się cieszyć z gry w dosłownie każdym calu, sprzęt będzie nawiązywał wyglądam do tytułu przygotowywanego przez CD Project RED. Sama karta GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition powstała natomiast dzięki współpracy polskiego studia z Nvidią.

Karta graficzna GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition trafi jedynie do wybranych - ograniczona liczba egzemplarzy, jak można je nabyć?

Choć prawdopodobnie rozbudziliśmy zapał graczy, którzy oczami wyobraźni już montują specjalną, dedykowaną dla Cyberpunk 2077 kartę graficzną w swoim sprzęcie - teraz nie mamy zbyt dobrych wieści.

Pierwsza sprawa to liczba modeli GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition, które zostaną wypuszczone w obieg. Od początku zaznacza się, że omawiane karty graficzne nie trafią do otwartej sprzedaży. Oficjalna strona Nvidii podaje, że zostanie wyprodukowanych jedynie 200 egzemplarzy najnowszej, specjalnej karty graficznej. Portal cdaction.pl dodaje jednak, że aż 77 z nich rozdanych rozstanie w specjalnym konkursie. Ten odbywał się za pomocą social mediów Nvidii. Wydaje się więc, że szanse na zdobycie GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition, są już tylko iluzoryczne.

Tak czy inaczej, aby móc cieszyć się z pełni możliwości, jakie graczom zaserwuje Cyberpunk 2077, należy zaopatrzyć się w naprawdę wydajny sprzęt. Wspomniany wcześniej portal cdaction.pl wspomina także o "zapierającym dech w piersiach system globalnego oświetlenia w czasie rzeczywistym” - a aby ten skutecznie odgrywał swoją rolę w rozgrywce, komputer musi być naprawdę sprawny i dobrze przygotowany do udźwignięcia Cyberpunka 2077.

WIĘCEJ INFORMACJI O KONKURSIE

Aktualności

Zobacz wszystkie