Haunted Space zachwyca na pierwszym zwiastunie [WIDEO]

bartekZ

Haunted Space zachwyca na pierwszym zwiastunie! W sieci pojawiło się pierwsze, jeszcze dość enigmatyczne wideo, prezentujące bardzo interesującą grę. Wszystko osadzone jest w kosmicznej scenerii, a biorąc pod uwagę, że tytuł tworzony jest z myślą o next-genowych konsolach - ogół robi naprawdę niezłe wrażenie. Twórcy mają spore pole do popisu. O co będzie chodzić w Haunted Space? Jakie zdanie stoją przed graczem? Poniżej zdradzamy szczegóły i prezentujemy pierwsze, unikatowe wideo prezentujące tytuł!

Haunted Space zachwyca na pierwszym zwiastunie. O co chodzi w nadchodzącym tytule?

Choć data premiery Haunted Space jest jeszcze nieznana - światło dzienne ujrzał już pierwszy zwiastun gry. I trzeba z marszu przyznać, że wszystko zapowiada się wyśmienicie. Grafika na wideo robi wrażenie. Twórcy mają pod tym względem pole do popisu. Wszystko przez to, iż gra rozwijana jest głównie z myślą o PC oraz konsolach nowej generacji.

Na czym natomiast ma polegać rozgrywka w Haunted Space? Jak zapowiadają twórcy, to niejakie połączenie kilku gatunków, z naciskiem na sci-fi oraz horror. Miłośnicy tego typu rozrywki powinni zatem szykować się na nie lada gratkę. Do dyspozycji będą mieć szereg bojowych statków kosmicznych, które będzie trzeba poprowadzić. Podczas przemierzania galaktyki natrafimy na wielu groźnych przeciwników.

Dużą rolę w Haunted Space ma odgrywać fabuła. Tym samym wcielimy się w rolę pilota, który poza poszukiwaniem surowców i innych cennych zasobów, odkryje też tajemnice zupełnie obcych cywilizacji. Wszystko brzmi bardzo dobrze. Warto dodać, że gratką dla fanów symulacji może okazać się również sterowanie statkami kosmicznymi. Chodzi o możliwość włączenia zaawansowanych ustawień.

Pierwsze wideo prezentujące Haunted Space można zobaczyć poniżej (za produkcję gry odpowiada Italian Games Factory):

Aktualności

Zobacz wszystkie