Nowa aktualizacja systemu dla PlayStation 4 jest już dostępna do pobrania!

adrianG

Nowa aktualizacja systemu dla PlayStation 4 jest już dostępna do pobrania! Wersja systemu 8.50 pierwotnie udostępniona do testów beta oficjalnie trafiła do wszystkich posiadaczy PS4. Usunięta została zakładka Społeczności, ale pojawiło się również kilka nowości. Share play ma teraz nową opcję, a powiadomienia mogą być teraz sprawniej zarządzane.

Nowa aktualizacja systemu dla PlayStation 4 jest już dostępna do pobrania! 

Oficjalnie Sony wydało nową aktualizację systemu dla PS4. Update w wersji 8.50 jest już dostępny do pobrania. Chętni gracze mogli już zaznajomić się z tą wersją systemu, która została udostępniona w ramach testów beta. Teraz jednak aktualizacja jest dostępna dla wszystkich posiadaczy PlayStation 4. Update nie tylko usprawnia system, ale również wnosi pewne nowości.

Funkcja Share Play zyskała teraz nową opcję, która umożliwia współdzielenie gier między konsolami PlayStation 4 i PlayStation 5. Dzięki temu rozwiązaniu gracze z PS4 będą mogli zagrać w gry znajomego udostępniane z PS5. Możliwe też będzie dołączenie przez PS4 do gry na PS5 w trybie kooperacji.

Wraz z nową wersją systemu dodano opcję zarządzania powiadomieniami oraz opcję umożliwiającą ukrycie aktualnie ogrywanej gry. Tak jak zapowiadano, oprócz nowo dodanych funkcji, jedna z opcji zniknęła z systemu, a mowa oczywiście o zakładce Społeczności. Gracze mogą być z tego powodu niezadowoleni, a jedynym wyjściem z tej sytuacji na ten moment będzie znalezienie innej aplikacji do publikowanie treści z gier.

Aktualności

Zobacz wszystkie