Niespodziewana zmiana decyzji przez Sony! PS3 i PS Vita nie stracą dostępu do PS Store!

adrianG

Niespodziewana zmiana decyzji przez Sony! PlayStation Store pozostanie aktywny na PlayStation 3 i PlayStation Vita. Kilka tygodni temu Sony ogłosiło, że wkrótce PS Store zniknie z PS3 i PS Vita, co poskutkuje tym, że nie będzie można już kupować nowych produkcji z tego sklepu. Taka decyzja jednak nie spodobała się społeczności graczy tych konsol. Gracze wyrazili swoje oburzenie i jak możemy zaobserwować, poskutkowało ono zmianą decyzji Sony.

Niespodziewana zmiana decyzji przez Sony! PS Store nie zniknie z PS3 i PS Vita!

Takiego obrotu spraw chyba nikt się nie spodziewał. Sony ogłosiło, że wbrew poprzednim zapewnieniom, PlayStation Store nie zniknie z konsol PlayStation 3 i PlayStation Vita. Wielu graczy z pewnością ucieszy ta informacja, a w szczególności tych, którzy myśleli, że sprawa jest już przegrana.

Przypomnijmy, że pod koniec marca internet obiegła informacja o zakończeniu wsparcia dla PlayStation Store na konsolach PlayStation 3 i PlayStation Vita. Powodem takiej decyzji była chęć skupienia się na rozwoju nowszych generacji konsol i tworzeniu nowych projektów. Jak można było się spodziewać gracze nie byli zachwyceni taką decyzją i szybko wyrazili swoje niezadowolenie.

Cała sprawa odbiła się szerokim echem i Sony zauważyło, że podjęta przez nich decyzja była zła. Wiele osób korzysta jeszcze z PlayStation 3 i PlayStation Vita, a dostęp do PS Store zapewnia im możliwość zakupu gier, których nie dostaną już na półkach sklepowych.

Aktualności

Zobacz wszystkie