PlayStation 5 zostało sprzedane w 10 mln egzemplarzy! Sony chwali się wynikiem!

adrianG

PlayStation 5 zostało sprzedane w 10 mln egzemplarzy! Konsola Sony podbiła rynek i jest jedną z najchętniej wybieranych konsol obecnej generacji. Osiągnięty wynik sprzedażowy robi ogromne wrażenie, zwłaszcza że dostępność konsoli jest często ograniczona, a przez pierwsze miesiące od premiery jej zakup graniczył z cudem. Jak widać problemy z dostępnością PlayStation 5 nie przeszkodziły w osiągnięciu dużej sprzedaży i tym samym konsola jest najszybciej sprzedającą się konsolą od Sony w historii.

PlayStation 5 zostało sprzedane w 10 mln egzemplarzy! Sony osiągnęło ogromny sukces!

PlayStation 5 jest bez wątpienia jedną z najchętniej wybieranych obecnie konsol. Konsola od Sony może pochwalić się dużą wydajnością, a dedykowany kontroler DualSense posiada funkcje jakich u konkurencji nie znajdziemy. Sony pochwaliło się właśnie, że sprzedaż ich najnowszej konsoli przekroczyła już 10 milionów sztuk. Ta wiadomość robi ogromne wrażenie, zwłaszcza, że sama konsola jest ciężko dostępna, a przez dłuższy czas nie można było jej prawie nigdzie dostać. Jednak słaba dostępność nie przeszkodziła w ustanowieniu świetnego wyniku sprzedażowego.

Wynik 10 milionów sprzedanych egzemplarzy PlayStation 5 udało się uzyskać do dnia 18 lipca tego roku. Wynik oczywiście obejmuje konsole sprzedane na całym świecie. Jak samo Sony podsumowało, z tym wynikiem PlayStation 5 jest najszybciej sprzedającą się konsolą w historii marki. Sony jest wdzięczne swoim fanom za zaufanie oraz wszystkim osobom, które zdecydowały się na zakup konsoli.

Aktualności

Zobacz wszystkie