Hitman 3 - nowe wideo w sieci, tak zacznie się gra

bartekZ

Hitman 3 swoją premierę będzie mieć już niedługo, co niezmiernie cieszy wszystkich fanów tejże produkcji. Po oficjalnym zwiastunie gry, teraz w sieci pojawiło się kolejne wideo głośno zapowiadanej pozycji. Jest to nagranie, które ma pojawić się na początku rozrywki - mowa zatem o filmie otwierającym całą grę. Prezentujemy go poniżej!

Hitman 3 - nowe wideo w sieci, tak zacznie się gra!

Fani Hitmana już zacierają ręce na wieść o premierze nowej części kultowej gry, która nastąpi już niebawem. Tymczasem twórcy serwują im coraz to nowsze materiały związane z produkcją. Tym razem w sieci pojawiło się znaczące wideo, które zdradza to, jak zacznie się cała fabuła. To nic innego, jak oficjalny film otwierający całą rozgrywkę. Czuć w nim gęsty, jedyny w swoim rodzaju klimat, który jest znakiem rozpoznawalnym Hitmana. Wszystko można zobaczyć poniżej!

Hitman 3 - kiedy premiera?

Kiedy miejsce będzie mieć premiera najnowszych przygód z Agentem 47? Jak się okazuje - już niebawem. Według oficjalnych zapowiedzi, gra ma ujrzeć światło dzienne już 20 stycznia 2021 roku. Wydaje się, że nic nie powinno sprawić ewentualnego przesunięcia debiutu produkcji.

Jak łatwo się domyślić, poza komputerami osobistymi, PlayStation 4 oraz Xbox One, Hitman 3 będzie dostępny także na konsole nowej generacji - PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.

Aktualności

Zobacz wszystkie