Glitchpunk, czyli GTA 2 jako Cyberpunk - i to polskiej produkcji!

bartekZ

Glitchpunkt to jedno z najnowszych oraz najciekawiej zapowiadających się dzieł polskiego studia Dark Lord. W sieci pojawił się zwiastun produkcji, która łączy w sobie cechy zarówno kultowego GTA 2, jak i głośnego Cyberpunka 2077. Trzeba przyznać, że całość robi naprawdę niezłe wrażenie. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun oraz kilka szczegółów, które zdradzają kulisy rozgrywki. Wszystko prezentujemy poniżej!

Glitchpunk, czyli GTA 2 jako Cyberpunk - i to polskiej produkcji!

Glitchpunk nadchodzi wielkimi krokami! To nic innego jak gra do złudzenia przypominająca GTA 2, z jedną zasadniczą różnicą - znajdziemy w niej bowiem domieszki klimatu rodem z Cyberpunka 2077. Co więcej, Glitchpunk to polska produkcja, za którą odpowiada studio Dark Lord.

Grę cechuje ogrom akcji - po prostu bardzo dużo się w niej dzieje. Wcielamy się w niej w postać androida, który rzuca wyzwanie nieprzychylnej władzy, a do tego walczy sam ze sobą, a wszystko na skutek wadliwego oprogramowania. Wydarzenia osadzone są natomiast w dystopijnej przyszłości.

W grze znajdziemy oczywiście groźne gangi i bezwzględną policję. Siłą produkcji jest także to, że rozgrywka toczy się w zupełnie nieprzewidywalny sposób. Wszystko ulepszają zróżnicowane bronie, ciekawe pojazdy oraz zaawansowana technologia, która pomoże w walce z oponentami.

Glitchpunk - premiera i zwiastun

W sieci już teraz pojawiły się wieści o spodziewanej premierze Wczesnego Dostępu do Glitchpunka. Ta może mieć miejsce jeszcze w pierwszej połowie trwającego roku. Co więcej, między 3 a 9 lutego dzięki Festiwalowi Gier na Steamie, pojawi się możliwość zagrania w demo.

Poniżej prezentujemy zwiastun omawianej produkcji:

Aktualności

Zobacz wszystkie