3-metrowe PS5 - powstała replika warta 260 tysięcy złotych!

bartekZ

3-metrowe PS5 - powstała potężna replika konsoli, warta aż 260 tysięcy złotych! Co jednak najważniejsze, sprzęt działa i posiada gigantyczny kontroler DualSesne do sterowania. Za niecodziennym projektem stoi znany YouTuber ZHC, który może pochwalić się gigantyczną liczbą subskrypcji (niemal 19 milionów). Skąd pomysł na monstrualną konsolę i co się teraz z nią stanie?

3-metrowe PS5 - powstała gigantyczna, działająca replika konsoli warta 260 tysięcy złotych!

Podczas niesamowitych problemów z dostępnością do PlayStation 5, świat dosłownie staje na głowie i ukazuje się... 3-metrowe PS5! Tak, to prawda. Mało tego, gigantyczna replika sprzętu działa i wygląda naprawdę imponująco. Ale jak do tego doszło? Jak się okazuje, za wszystkim stoi znany YouTuber - ZHC. Młody człowiek jak dotąd zgromadził w portalu prawie 19 milionów subskrypcji. Ten wynik robi wrażenie, tak samo zresztą, jak 3-metrowa, działająca replika konsoli od Sony.

ZHC na co dzień zajmuje się modyfikacjami sprzętu od Apple. Teraz w jego ręce wpadła pozycja od Sony. Jak się okazuje, stworzenie imponującej i wielkiej repliki kosztowało aż 70 tysięcy dolarów, co daje około 260 tysięcy złotych. Warto dodać, że zbudowano także ogromny kontroler DualSense. On również działa!

Wiele osób zastanawia się, po co w ogóle ZHC zabrał się za tak kosztowny i wielki projekt. Jak się okazuje - chodziło o upiększenie panelów bocznych urządzenia. Ale aby złamać schemat, YouTuber postanowił zrobić to na 3-metrowej konsoli. Wszystko połączono z akcją promocyjną, w której ZHC przekazał kilka zakupionych przez siebie nowych konsol dla organizacji charytatywnej.

Warto dodać, że liczący 3 metry kolos ma trafić do któregoś z widzów kanału ZHC.

Aktualności

Zobacz wszystkie