Sony ulepszy DualSense? Tak, to jest możliwe!

bartekZ

Sony ulepszy DualSense? Tak, to jest możliwe! Wielu z pewnością zachodzi w głowę - czy to realne, aby ulepszyć produkt niemal doskonały? I nie ma w tym krzty przesady, gdyż kontroler od nowego PlayStation zbiera fenomenalne recenzje. Jak się jednak okazuje, inżynierowie z Sony nadal dążą do doskonałości, co firmie może wyjść tylko na lepsze. Co zatem planują zmienić w DualSense? Z czym może się to wiązać?

Sony ulepszy DualSense? Tak, to możliwe! Obsesja dążenia do doskonałości kluczem do sukcesu?

Sony nie zwalnia tempa! Choć wszyscy mają świadomość obecnej sytuacji i trudnej dostępności konsol, inżynierowie japońskiej firmy nie próżnują. Najnowsze doniesienia mówią bowiem o tym, że planują oni ulepszyć i tak doskonały już wedle wielu opinii kontroler DualSense.

Skąd taki pomysł? Być może chodzi o obsesję dążenia do doskonałości i zostawienia w tyle konkurencji. Fakty są natomiast takie, że kontroler od PlayStation 5 skradł serca szczęśliwców, którzy już zdołali wejść w posiadanie niezwykle pożądanego sprzętu. Na czym miałyby jednak polegać rzeczone modyfikacje? Jak sugeruje patent złożony przez Sony Interactive Entertainment, zmodyfikowany DualSense miałby wykorzystywać połączenie Wi-Fi w celu lepszych wrażeń z rozrywki, ale przede wszystkim miałoby to zmniejszyć opóźnienia w reakcji nadajnik-odbiornik.

Przy okazji należy nadmienić, że DualSense nie ma wbudowanego nadajnika Wi-Fi. Oznacza to, że całe przedsięwzięcie polegałoby na produkcji zupełnie nowych kontrolerów. Możliwe też, że wbudowanie w kontrolerach nadajników Wi-Fi, w przyszłości pozwoliłoby na coś jeszcze bardziej wymyślnego, jednak to pozostaje już słodką tajemnicą Sony.

Aktualności

Zobacz wszystkie