Nowy update do PlayStation 4 usuwa jedną z funkcji w menu! Wersja softu 8.50 już w fazie beta!

adrianG

Nowy update do PlayStation 4 usuwa jedną z funkcji w menu! Sony udostępnia graczom nową wersję softu do testowania! Osoby, które otrzymały maila z indywidualnym kodem do nowej aktualizacji mogą już ją pobierać. Update w wersji 8.50 wprowadza kilka nowych funkcji, lecz jedną usuwa. Zakładka Społeczności na dobre znika z ekranu funkcji.

Nowy update do PlayStation 4 usuwa jedną z funkcji w menu! Sony udostępniło wersję beta nadchodzącego softu!

Update do nowej wersji systemu PlayStation 4 z oznaczeniem 8.50 został udostępniony. Jest aktualnie dostępny do przetestowania przez chętnych posiadaczy konsoli. Wybrani użytkownicy, którzy otrzymali indywidualny kod do aktualizacji na adres mailowy, mogą już z niego skorzystać, pobrać nowy soft i zacząć testy.

Oprócz poprawek samego systemu, zostały dodane nowe funkcje. Jedną z nich jest możliwość ukrycia gier posiadanych w bibliotece, aby inni użytkownicy nie mogli ich podejrzeć, np. podczas rozgrywki. Następną dodaną opcją jest wyłączanie powiadomień z wybranych grup. Kolejną nowością jest wysłanie zapytania o dołączenie do aktualnie rozgrywanej sesji i gracza który ją utworzył.

Nie licząc dodanych nowości, jest jedna funkcja która została usunięta z menu głównego. Mowa tutaj o zakładce Społeczności z obszaru funkcji, Sony zdecydowało się całkowicie ją zlikwidować. Czy było to dobre posunięcie? Czas pokaże, finalna wersja aktualizacji na wszystkie konsole ma trafić tej wiosny.

Aktualności

Zobacz wszystkie