GTA Trilogy Remastered - premiera już pod koniec roku?!

bartekZ

GTA Trilogy Remastered ukaże się jeszcze w tym roku?! Najnowsze doniesienia mówią, że w odświeżoną trylogię możemy zagrać jeszcze przed jego końcem. Coraz więcej zaufanych źródeł potwierdza doniesienia, które jeszcze niedawno można było uznać za zwyczajną plotkę. Niewykluczone nawet, że poza GTA 3, GTA Vice City i GTA San Andreas, Rockstar postanowi odświeżyć także inne kultowe produkcje.

GTA Trilogy Remastered - premiera już pod koniec tego roku? Zaskakujące doniesienia!

A jednak! GTA Trilogy Remastered jest już niemal pewne, gdyż informacje o powstaniu odświeżonej wersji trylogii, potwierdziło już wiele wiarygodnych i niezależnych od siebie źródeł. To jednak nie koniec. Początkowo mówiło się, że gra może ukazać się po nowym roku, być może w okolicach marca. Tymczasem najnowsze doniesienia i spekulacje mówią, że w odnowioną trylogię zagramy... jeszcze w tym roku! Czy jest to jednak naprawdę możliwe?

W PPE.pl czytamy, że według Kotaku, Take-Two już lada moment zaprezentuje odświeżoną trylogię. To samo źródło jest zdania, że jeśli rzeczywiście tak się stanie - premierę odnowionego GTA 3, GTA Vice City oraz GTA San Andreas zobaczymy już... pod koniec października! Jeżeli ta informacja okazałaby się prawdziwa, można spodziewać się istnej burzy w świecie gamingowym. Nie jest bowiem tajemnicą, że w ostatnim czasie to właśnie Rockstar i GTA są na językach ludzi w branży - choć głównie za sprawą GTA 6.

 

Aktualności

Zobacz wszystkie