Niesamowite PS5 chłodzone wodą w zupełnie nowym wydaniu - zobacz jak wygląda!

bartekZ

Niesamowite PS5 chłodzone wodą w zupełnie nowym wydaniu! W sieci pojawiły się nagrania z tworzenia niesamowitego projektu, który zakładał stworzenie innowacyjnej pod względem wyglądu konsoli PlayStation 5. Mało tego - twórcy zastosowali w sprzęcie inny system chłodzenia. Konkretnie rzecz ujmując, chodzi o chłodzenie sprzętu wodą. Projekt budzi ogromne zainteresowanie, jest szansa że będzie można go nabyć.

Niesamowite PS5 chłodzone wodą w zupełnie nowym wydaniu - zobacz jak wygląda!

Kolejny niezwykły projekt PS5 ujrzał światło dzienne. Za jego stworzenie odpowiada mężczyzna, który zwykle w niesamowity sposób przerabia komputery osobiste. Tym razem jednak zabrał się za konsolę od Sony, a z tego co wiadomo, prace nad wszystkim trwały około dwóch miesięcy.

Cały proces tworzenia jedynej w swoim rodzaju można zobaczyć na youtubowym kanale Modding Cafe. Tam też opublikowano kilka filmów, dzięki którym można poznać tajniki powstawania chłodzonego wodą PlayStation 5. Projekt spotkał się z niebywale ciepłym odbiorem ze strony graczy. Jak się okazuje, kilka takich konsol będzie można nawet nabyć.

W oczy rzuca się przede wszystkim wyjątkowa obudowa omawianego PS5. Ze względu na zastosowanie chłodzenia wodą, jest ona większa od oryginału. Najważniejszy jest fakt, że urządzenie jest w pełni funkcjonalne. Jak na razie nie wiadomo, ile tego typu konsol będzie można kupić oraz jak zostaną wycenione. Trzeba jednak przyznać, że prezentują się naprawdę nieźle. Poniżej można zobaczyć wideo, które zdradzi więcej szczegółów dotyczących omawianego projektu:

Aktualności

Zobacz wszystkie