Jak ukryć PS5 przed żoną? Mężczyza wmówił kobiecie, że to router

bartekZ

Jak ukryć PS5 przed żoną? Na niebywale ciekawy pomysł wpadł pewien mężczyzna, zainspirowany jednak pewnym osobliwym wideo krążącym od jakiegoś czasu po sieci. Mianowicie - aby ukryć przed partnerką fakt nabycia nowego PlayStation, postanowił uknuć pewną intrygę, która miała ukryć jego prawdziwe zamiary. Przygotowane przez niego "przedstawienie" miało sprawić, iż żona uwierzy, że PS5 to nic innego niż nowy router.

Jak ukryć PS5 przed żoną? Mężczyzna wmówił kobiecie, że to nic innego jak router

Jak ukryć fakt nabycia nowego PlayStation przed partnerką? Można na przykład skorzystać z jego wyglądu, który według wielu osób do złudzenia przypomina router. Właśnie na taki pomysł wpadł pewien mężczyzna. Można się domyślać, że pomysł zakupu PS5 nie spotkał się z aprobatą ze strony jego żony. Ten się jednak nie poddał i wpadł na osobliwy pomysł, inspirując się pewnym nagraniem krążącym w sieci. Na omawianym wideo, mężczyzna chciał nabyć PlayStation właśnie w tajemnicy przed partnerką. Wobec tego wmówił swojej kobiecie, że to wspomniany wcześniej router.

Tym razem było podobnie. Jakby jednak tego było mało - kupujący poprosił sprzedawcę, aby ten pojawił się w jego domu ze sprzętem i odegrał scenę podłączania routera (którym w istocie było PS5). Żeby rozwiać jakiekolwiek wątpliwości, na urządzeniu pojawiła się jeszcze naklejka z numerem telefonu do firmy, która obsługuje usługi internetowe - w razie gdyby pojawiły się problemy z siecią. Opis całego zajścia jak i zdjęcia prezentujące proces "wymiany routera" zaprezentowano na znanym portalu 9GAG.

Aktualności

Zobacz wszystkie