Minecraft jako miejsce pracy? Godzinne wynagrodzenie robi wrażenie!

bartekZ

Minecraft jako miejsce pracy? Taka oferta pojawiła się naprawdę. Mało tego - za pracę w popularnej grze oferowane są naprawdę godziwe pieniądze. Jak to możliwe? Otóż okazuje się, że pewna firma w Wielkiej Brytanii szuka tak zwanych "wirtualnych ogrodników". Ich zadaniem ma być tworzenie zapierających dech w piersiach ogrodów. Poza tym kandydaci mają służyć radom innym graczom oraz wszystkim zainteresowanym. Wynagrodzenie proponowane jest w stawce godzinowej, ale jak na zakres obowiązków i typ pracy - robi wrażenie.

Minecraft jako miejsce pracy? Godzinne wynagrodzenie za granie robi wrażenie!

Czy marzyliście kiedyś o tym, aby zarabiać pieniądze grając w ukochaną grę? A do tego mieć płacone za godzinę? Jak się okazuje, dla niektórych piękny sen może okazać się rzeczywistością! Mianowicie, bardzo ciekawą ofertę dla graczy przygotowała pewna firma z Wielkiej Brytanii. Zamierza ona bowiem płacić "wirtualnym ogrodnikom". Co więcej, w grę wchodzą naprawdę niemałe pieniądze.

Jaki zakres obowiązków czeka na ogrodników w Minecrafcie? Generalnie chodzi o przenoszenie ciekawych pomysłów ogrodniczych do świata gry. A ta - jak wiadomo - daje sporo możliwości, o ile jest się kreatywną osobą. Whatshed oczekuje dobrej znajomości Minecrafta, przede wszystkim kreatywności, komunikatywności i pewności siebie. Warto podkreślić, że mowa o pracy zdalnej. Poza tym mile widziane jest jakiekolwiek doświadczenie w ogrodnictwie krajobrazowym.

Pracownicy będą mierzyć się z oceną aranżacji klienta, wdrożeniem własnych wizji oraz pomysłów, a finalnie będą musieli stworzyć projekt odpowiadający oczekiwaniom kontrahentów. Jak natomiast prezentuje się wynagrodzenie? Wstępna stawka to 50 funtów za godzinę, jednak pozostaje furtka otwierająca możliwość negocjacji. W przeliczeniu na polska walutę, daje to niespełna 270 złotych za godzinę. Za pracę w grze!

Aktualności

Zobacz wszystkie