Dodano nowy strój do gry Marvel's Spider-Man: Miles Morales! Prezentuje się znakomicie!

adrianG

Dodano nowy strój do gry Marvel's Spider-Man: Miles Morales! Prezentuje się znakomicie, a do tego jest darmowy! Dodany strój Advaned Tech jest już dostępny do pobrania w ramach najnowszej aktualizacji do gry, dostępnej na konsole PlayStation 4 i PlayStation 5.

Dodano nowy strój do gry Marvel's Spider-Man: Miles Morales! Wygląda świetnie!

Gra Marvel's Spider-Man: Miles Morales ukazała się w listopadzie zeszłego roku. Chociaż tytuł jest krótki pod względem fabularnym, to dzięki otwartemu światu i sporej dowolności gracze mogą bawić się w grze godzinami. Marvel's Spider-Man: Miles Morales oferuje spory wybór umiejętności, gadżetów oraz kostiumów. Zapewnia to swobodne dostosowanie naszego pajęczego bohatera według własnego gustu, czy aktualnej potrzeby, wynikającej np, z ukończenia jakieś misji lub wyzwania. 

Do gry został właśnie dodany zupełnie nowy kostium, który prezentuje się świetnie. Rozbudowuje on i tak pokaźną listę strojów jakie są dostępne do wyboru dla postaci głównego bohater produkcji, czyli Milesa Moralesa. Kostium dostępny jest za darmo w ramach najnowszej aktualizacji do gry, a skorzystają z niego osoby posiadające wersję gry zarówno na PlayStation 4, jak i PlayStation 5.  

Nowy strój, nazwany Advanced Tech utrzymany jest w odcieniach czerni w połączeniu z kolorem metalicznej czerwieni. Można powiedzieć, że kolorystyka jest taka sama jak pierwotnego stroju Milesa Moralesa, jednak różni się odcieniami zastosowanych kolorów. Cały strój ma także inną stylistykę oraz różni się materiałami jakie zostały w nim zastosowane. 

Aktualności

Zobacz wszystkie