Niebieskie Nintendo Swtich Lite! Kiedy premiera?

bartekZ

Niebieskie Nintendo Switch Lite może okazać się prawdziwym hitem! Producent właśnie zaprezentował nową wersję kolorystyczną popularnej konsoli. Trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę nieźle. Wiadomo już również, kiedy spodziewać się premiery nowego sprzętu. Już teraz w sieci pojawiają się przychylne opinie co do odświeżonego wyglądu Switcha.

Niebieskie Nintendo Switch Lite! Urządzenie prezentuje się znakomicie. Wiadomo kiedy spodziewać się premiery

Nintendo po raz kolejny zaskakuje. Tym razem ujawniono informacje o nowej kolorystyce Nintendo Switch Lite. Już na pierwszy rzut oka wszystko wygląda naprawdę dobrze. Pierwsze głosy na temat niebieskiej konsoli są raczej pozytywne.

Jak dobrze wiadomo Switch Lite zapowiedziano 10 lipca 2019, natomiast jego premiera miała miejsce zaledwie dwa miesiące później - 20 września 2019. Wiele osób z pewnością doskonale pamięta, że Lite wyszedł w trzech kolorach: turkusowym, żółtym oraz szarym. Teraz potwierdzono, że gracze doczekają się czwartej szaty Switcha Lite. Będzie on niebieski, a całość dopełniają białe dodatki. Urządzenie wygląda schludnie i jest stonowane, a mimo to nie sposób od niego oderwać wzroku.

Premiera niebieskiego Switcha Lite zaplanowana jest na 21 maja tego roku. Poznaliśmy również cenę konsoli. To - jak można się było spodziewać - 199 dolarów. W międzyczasie w kuluarach nadal mówi się o mocniejszej wersji sprzętu od Nintendo, która według plotek może pojawić się na rynku jeszcze przed końcem trwającego roku.

Aktualności

Zobacz wszystkie