Xbox przygotowuje małą lodówkę? Wygląda zupełnie jak...

bartekZ

Xbox przygotowuje małą lodówkę? Choć brzmi to jak żart na Prima Aprilis, taki projekt rzeczywiście wchodzi w życie. Mini lodówka Xbox Series X ma być nie lada gratką dla fanów konsoli od Microsoftu. To efekt tego, że korporacja wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. O co jednak dokładnie chodzi w całym projekcie?

Xbox przygotowuje małą lodówkę. Wygląda zupełnie jak...

Tego jeszcze nie było - Xbox przygotowuje małą lodówkę! Złośliwi mogą powiedzieć, że Sony powinno lada moment wypuścić toster lub oczyszczacz powietrza o wyglądzie PlayStation 5. Jak się jednak okazuje, mini lodówka od Microsoftu ma za sobą pewną interesującą historię.

Sprzęt w sieci pobłażliwie nazwano mini lodówką Xbox Series X. Rzeczywiście jednak przecieki pierwszych zdjęć i wizualizacji sprzętu, do złudzenia przypominają konsolę, o której mowa. Wszystko ma związek z pewnym wydarzeniem, w którym uczestniczył Microsoft. Chodzi o bitwę marek. Rywalem amerykańskiej korporacji była popularna marka Skittles (popularne cukierki do żucia). Wtedy też miała paść deklaracja, że jeśli Microsoft wygra, lodówki faktycznie wejdą do produkcji.

Co ciekawe, pierwsze zdjęcia mini lodówek przypominających konsolę Xbox już krążą po sieci. Mało tego - jak podaje PPE.pl, przedstawiciele Microsoftu potwierdzili, że pierwszy projekt jest już testowany. Trzeba jednak wprowadzić w nim pewne poprawki.

Kiedy mini lodówki od Xboksa trafią do sprzedaży? Tego jeszcze nie wiadomo. Istnieje jednak gwarancja, że faktycznie wejdą do obrotu. To może być naprawdę znakomity rarytas dla graczy i fanów marki.

Aktualności

Zobacz wszystkie