Już dzisiaj odbędzie się wydarzenie State of Play! Czego możemy się spodziewać?

adrianG

Już dzisiaj odbędzie się wydarzenie State of Play! Jest to wydarzenie organizowane przez Sony, które skupi się na zaprezentowaniu nadchodzących nowości, które pojawią się na konsolach PlayStation. Zostaną omówione 3 nadchodzące produkcje. Jedną z nich będzie Ratchet & Clank: Rift Apart, a dwie kolejne są na tę chwilę nieznane. Kto wie, może Sony szykuje jakąś niespodziankę. Pozostaje nam zaczekać na wydarzenie, które rozpocznie się już o godzinie 23:00 czasu polskiego.

Już dzisiaj odbędzie się wydarzenie State of Play! Czym Sony nas zaskoczy?

Dzisiaj (29 kwietnia) odbędzie się wydarzenie State of Play, które będzie poświęcone nadchodzącym nowością na konsole od Sony. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 23:00 czasu polskiego. Na tę chwilę wiadomo, że część wydarzenia będzie poświęcona najnowszej części Ratchet & Clank, która trafi na PlayStation 5 jako tytuł ekskluzywny. W ostatnim czasie dostaliśmy krótki zwiastun rozgrywki z Ratchet & Clank: Rift Apart, można się więc spodziewać, że teraz zostanie zaprezentowany dłuższy gameplay z gry.

Oprócz gry Ratchet & Clank: Rift Apart odbędą się jeszcze dwie prezentacje. Dotyczyć będą one dwóch tajemniczych produkcji. Nie wiadomo o jakie tytuły może chodzić. Możliwe, że omówione zostaną gry, które miały już swoją zapowiedź. Istnieje też możliwość, że Sony trzyma jakiegoś asa w rękawie i zaskoczy nas zupełnie nowymi projektami. Na ten moment o tych tajemniczych tytułach wiadomo jedynie to, że tworzone są przez niezależne studia.

Aktualności

Zobacz wszystkie