FIFA 21 zagości w Xbox Game Pass. Wiadomo od kiedy!

bartekZ

FIFA 21 zagości w Xbox Game Pass! Informacja ta została w końcu oficjalnie potwierdzona przez Microsoft. Podano także dokładny termin, kiedy gracze otrzymają dostęp do produkcji. Nastąpi to już niebawem, bo na początku zbliżającego się wielkimi krokami maja. Bardzo możliwe, że to ostatnia odsłona piłkarskiej produkcji od EA Sports, w której ujrzymy włoskie SSC Napoli.

FIFA 21 zagości w Xbox Game Pass. Wiadomo kiedy gracze otrzymają dotęp

Poznaliśmy koleją grę, która zagości w Xbox Game Pass. Tym razem twórcy z ogłoszeniem tytułu zwlekali dość długo, ale już wszystko się wyjaśniło. Wybór padł na FIFĘ 21, co z pewnością powinno ucieszyć wielu fanów piłki kopanej, którzy do tej pory nie zaopatrzyli się w dany tytuł. Będzie to też świetna okazja, aby ograć produkcję i nabrać ochoty do kupna FIFY 22, której premiera miejsce będzie mieć już na jesień tego roku.

Co ciekawe, może to być też ostatnia okazja, aby w produkcji od EA Sports zagrać włoskim SSC Napoli. A to dlatego, że drużyna już niebawem zniknie z FIFY. Wszystko za sprawą konkurencji - Konami wykupiło bowiem na własność prawa do tejże ekipy. Wobec tego, w PES pojawi się w pełni licencjonowane Napoli, wraz ze stadionem, realnymi koszulkami i logiem. FIFA natomiast będzie musiała obejść się smakiem. To kolejny niemały policzek wymierzony w twarz sympatyków ligi włoskiej, którzy preferują FIFĘ niżeli Pro Evolution Soccer.

FIFA 21 w Xbox Game Pass pojawi się już 6 maja.

Aktualności

Zobacz wszystkie