Planowane jest wydanie 25 gier ekskluzywnych na PlayStation 5! Sony nie zwalnia tempa!

adrianG

Planowane jest wydanie 25 gier ekskluzywnych na PlayStation 5! Taka informacja dotarła właśnie do graczy. Hermen Hulst szef SCE Worldwide Studios zapowiedział, że w planach jest wydanie 25 gier, z czego przynajmniej połowa będzie zupełnie nowymi produkcjami. Oczywiście pojawią się też kontynuacje znanych już serii. Na ten moment nie podano o jakie gry może chodzić, ale z pewnością za jakiś czas dostaniemy więcej informacji.

Planowane jest wydanie 25 gier ekskluzywnych na PlayStation 5! Przyszłość konsoli zapowiada się ciekawie

Chociaż PlayStation 5 jest już trochę na rynku, to większość tytułów ekskluzywnych, które się do tej pory pojawiły wyszło również na PlayStation 4. Powoli jednak to się zmienia. Już w czerwcu PlayStation 5 dostanie na wyłączność Ratchet & Clank: Rift Apart. Będzie to dopiero początek. Jak się okazuje Sony ma w planach wydanie aż 25 gier ekskluzywnych na PlayStation 5. Taką informację podał Hermen Hulst szef SCE Worldwide Studios. Wiele z nowych gier będzie kontynuacjami znanych już tytułów, ale duża część z nich będzie zupełnie nowymi produkcjami.

Jest to wspaniała informacja zarówno dla aktualnych posiadaczy PlayStation 5, jak i tych przyszłych. Z czasem możemy spodziewać się wielu wielkich produkcji, w które zagramy wyłącznie na najnowszej generacji konsol od Sony. Na ten moment pozostaje wyczekiwać kolejnych informacji.

Aktualności

Zobacz wszystkie