Cyberpunk 2077 coraz bliżej PS Store! Najnowsze wieści

bartekZ

Cyberpunk 2077 coraz bliżej PS Store! Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na rychły powrót wielkiej polskiej produkcji do sklepu Sony. Jak dobrze wiadomo, miejsce miała sytuacja bezprecedensowa - a to dlatego, że grę wycofano z PS Store po lawinie reklamacji oraz po zamieszaniu ze zwrotem pieniędzy za - według wielu graczy - istnego bubla, jakim na początku było dzieło CD Projekt. Teraz sytuacja w końcu się odwraca, a niektórzy gracze mogą już nawet dodawać Cyberpunka na PlayStation do listy życzeń.

Cyberpunk 2077 coraz bliżej PS Store. Najnowsze wieści to zastrzyk optymizmu

Powracają nadzieje na Cyberpunka 2077 w PS Store. Choć o takich wieściach mówiło się już jakiś czas temu nieoficjalnie - teraz widać, że Sony wykonało pierwsze kroki ku rychłemu comebackowi produkcji od CD Projekt RED. Mianowicie, niektórzy gracze mogą dodać grę do swojej listy życzeń na PlayStation.

Donoszą o tym zagraniczne źródła, a wszystko potwierdzają gracze. Choć gry nie da się jeszcze wyszukać w witrynie PlayStation, to dodanie jej do listy życzeń jest możliwe u posiadaczy PlayStation 5. Warto dodać, że taka możliwość pojawiła się dopiero w ostatnich kilku dniach.

Wiele wskazuje zatem na to, że Sony jest już bardzo bliskie przywrócenia Cyberpunka do swojego sklepu. To reakcja na szereg poprawek, które otrzymała gra. Wygląda więc na to, że dodatki na tyle zoptymalizowały grę, iż już niebawem na nowo nabędziemy ją za pomocą PS Store.

Aktualności

Zobacz wszystkie