Ratchet & Clank: Rift Apart ozłocone! Gra jest już na prostej drodze do premiery!

adrianG

Ratchet & Clank: Rift Apart ozłocone! Taką informację podało Insomniac Games, czyli studio odpowiedzialne za produkcję gry. Najnowsza odsłona serii Ratchet & Clank została ukończona, co oznacza, że jej premiera odbędzie się bez żadnych problemów i opóźnień. Jest to świetna informacja dla wszystkich, którzy niecierpliwie wyczekują dnia premiery, a ta odbędzie się 11 czerwca.

Ratchet & Clank: Rift Apart ozłocone! Nic nie stoi już na przeszkodzie w wydaniu gry!

Został miesiąc do premiery Ratchet & Clank: Rift Apart i już nic nie powinno stanąć na przeszkodzie w wydaniu gry. Insomniac Games potwierdziło, że gra otrzymała złoty status. To oznacza, że produkcja najnowszej odsłony Ratchet & Clank została ukończona i czeka jedynie na wydanie. Oczywiście twórcy nadal mogą pracować nad aktualizacjami, ale mowa tu bardziej o dopieszczeniu gry. Ozłocenie najnowszej części z serii Ratchet & Clank ma upewnić graczy, że gra dotrze do nich na czas i będą mogli cieszyć się z niej już na premierę. 

Przypomnijmy, że Ratchet & Clank: Rift Apart to kolejna już część przygodowej gry akcji, w której głównymi bohaterami są tytułowi Ratchet oraz Clank. W najnowszej odsłonie gry pojawi się jeszcze jedna postać grywalna, a będzie to Rivet. Premiera Ratchet & Clank: Rift Apart odbędzie się 11 czerwca. Gra jest tytułem ekskluzywnym i trafi tylko na konsole PlayStation 5.

Aktualności

Zobacz wszystkie