Take-Two przypadkiem zdradziło datę premiery GTA 6? Pojawił się termin

bartekZ

Take-Two przypadkiem zdradziło datę premiery GTA 6? Wszystko przy okazji przedstawienia raportu finansowego, oraz wskazaniu tego, jak finanse korporacji mogą kreować się w najbliższych latach. Podano okres, w którym obroty przedsiębiorstwa mogą być rekordowo wysoko. To właśnie wtedy może zadebiutować GTA 6. Potwierdzają to niejako także inne wypowiedzi osób z Take-Two. Niestety jednak, oznaczałoby to, że na kolejną część kultowej produkcji od Rockstara trzeba jeszcze długo czekać.

Take-Two przypadkiem zdradziło datę premiery GTA 6? Pojawił się termin!

Po raz kolejny gorąco robi się w temacie ewentualnej premiery GTA 6. W sieci zawrzało po tym, jak Take-Two przedstawiło raport finansowy z ostatniego okresu. Okazał się on rekordowy, jednak korporacja przewiduje, że to dopiero początek. Zyski mają być o wiele większe. W roku obrotowym 2020-2021, przychód netto firmy wyniósł aż 3,373 mld dolarów.

Dużo lepiej ma być jednak w latach 2023-2024. Na kolejne 3 lata przewiduje się, że spod skrzydeł Take-Two wyjdzie ponad 60 nowych tytułów, ale właśnie wspomniany wcześniej okres ma być najbardziej dochodowy. Pozwala to przypuszczać, że właśnie wtedy światło dzienne ujrzy GTA 6, które będzie niewątpliwie jednym z największych hitów w historii firmy.

Choć wciąż możemy mówić jedynie o domysłach, to niejako potwierdzałoby niedawne doniesienie insiderów. Lata oczekiwania na GTA 6 może nam jednak umilić ogrywanie "piątki" na konsolach nowej generacji.

Aktualności

Zobacz wszystkie