Tony Hawk's Pro Skater 3 w interesujących doniesianiach

bartekZ

Tony Hawk's Pro Skater 3 w interesujących doniesieniach! Jak się okazuje, zainspirowani sukcesami poprzednich edycji gry twórcy, mogą zdecydować się na wydanie nowej wersji kultowego tytułu. Ciekawe jest jednak to, skąd pochodzą takie a nie inne przecieki. Jak podaje portal PPE.pl, taką wieść w eter pchnął... Jess Margera. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że mówimy o perkusiście z grupy rockowej CKY.

Tony Hawk's Pro Skater 3 w interesujących doniesieniach! Gracze mogą spodziewać się nowej lub odświeżonej produkcji?

W ostatnim czasie seria Tony Hawk's dała o sobie dość wyraźnie znać. Rok temu ukazał się Tony Hawk's Pro Skater 1+2, a niedawno ukazała się aktualizacja na konsole nowej generacji. Lada moment tytuł zadebiutuje także na Nintendo Swtich. Co jednak ciekawe, wiele wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec emocji i nowości, które czekają fanów gry.

Najbardziej w całej sprawie zdumiewa jednak fakt, od kogo wypłynęły zaskakujące wieści. Mianowicie, pogłoski w eter w jednym z podcastów puścił... Jess Margera, który na co dzień jest perkusistą w grupie rockowej CKY. Gdy jednak zagłębić się w temat, okazuje się, że Jess Margera nie jest osobą przypadkową w kontekście serii Tony Hawk's. Mianowicie, utwór jego zespołu pojawił się w jednej z części gry. Podczas podcastu perkusista powiedział, że utwory jego kapeli być może pojawią się także w nowej lub odświeżonej grze z serii.

Czy słowa muzyka należy traktować jako przypadkowe puszczenie pary z ust? A może tak naprawdę nie należy przykładać zbyt dużej wagi do jego wypowiedzi? Jedno jest pewne - fani THPS z uwagą będą teraz śledzić każdy krok Activision.

Aktualności

Zobacz wszystkie