Nowy kontroler do Xbox Series X|S? Poznajcie PowerA Fusion Pro 2

bartekZ

Nowy kontroler do Xbox Series X|S zaprezentowany! Swoje dzieło szerszej publice pokazała firma PowerA. Nowe urządzenie będzie nosić nazwę Fusion Pro 2, co może wskazywać, że graczy czeka coś naprawdę wyjątkowego. A czy jest tak w rzeczywistości? Co ciekawego przygotowali dla nas twórcy? W sieci pojawił się już pierwszy zwiastun sprzętu, który można zobaczyć poniżej.

Nowy kontroler do Xbox Series X|S Poznajcie PowerA Fusion Pro 2

PowerA Fusion Pro 2 zaprezentowany! To nic innego, jak nowy kontroler, dzięki któremu zagramy choćby na Xbox Series X|S czy PC. Warto jednak dodać, że urządzenie to licencjonowany przez Microsoft produkt. Wobec tego możemy go użyć także na Xbox One.

Firma ulepszyła swój poprzedni produkt - mianowicie PowerA Fusion. Dzięki temu powstał właśnie PowerA Fusion Pro 2. Jakie zmiany względem poprzednika postanowiono w nim zastosować? Cóż, o rewolucji mówić nie można, jednak warto wyróżnić kilka aspektów, które na pewno w jakimś stopniu wpłyną na rozgrywkę. Nowy kontroler wzorem poprzedniego posiadać będzie wymienne części - mowa o panelu przednim, łopatkach i analogach.

Poza tym zobaczymy tam kontrolki dźwięku i mikrofonu. PPE wspomina też o mały liftingu urządzenia. Gripy pokryto gumą, co ma poprawić komfort grania. Warto zaznaczyć jednak, że sprzęt nie jest bezprzewodowy.

Prezentację kontrolera można zobaczyć tutaj:

Aktualności

Zobacz wszystkie