Zapowiedziano kolejne State of Play! Tym razem zobaczymy Horizon Forbidden West!

adrianG

Zapowiedziano kolejne State of Play! Na poprzedniej prezentacji ujawniono wiele szczegółów z nadchodzącego Ratchet & Clank: Rift Apart. Pokazany gameplay wyglądał świetnie i był dobrym materiałem promocyjnym gry. Najnowszy pokaz w większości poświęcony będzie Horizon Forbidden West. Prezentacja odbędzie się 27 maja i możemy spodziewać się na niej długiego materiału z rozgrywki. Gameplay powinien odpowiedzieć na wiele pytań i ujawnić niektóre szczegóły gry.

Zapowiedziano kolejne State of Play! Cała prezentacja skupi się wokół Horizon Forbidden West!

Pojawiła się oficjalna zapowiedź kolejnego już State of Play. Na poprzedniej prezentacji pokazano gameplay z Ratchet & Clank: Rift Apart, który trwał ponad 16 minut i ujawnił wiele szczegółów z rozgrywki. Tym razem Sony chce skupić się na innym tytule ekskluzywnym, który też zmierza na konsole PlayStation. Już jutro (27 maja) o godzinie 23:00 odbędzie się prezentacja State of Play poświęcona grze Horizon Forbidden West.

Na całą prezentację przewidziano 20 minut, czyli podobnie jak poprzednim razem, więc materiał promujący grę powinien również trwać kilkanaście minut. Chociaż gra ma ukazać się zarówno na konsole PlayStation 4 i PlayStation 5, to możemy podejrzewać, że twórcy będą chcieli zaprezentować grę z jak najlepszej strony i gameplay pochodzić będzie z najnowszej generacji konsoli Sony. Wszyscy oczekujący na Horizon Foribidden West powinni obejrzeć prezentację, ponieważ będzie zawierać wiele istotnych informacji na temat gry i jej mechanik.

Aktualności

Zobacz wszystkie