Elden Ring prezentuje się kapitalnie. Jest pierwsze wideo i data premiery!

bartekZ

Elden Ring prezentuje się kapitalnie. Jedna z najbardziej oczekiwanych gier w końcu uchyliła rąbka tajemnicy. W sieci pojawiło się ekskluzywne wideo, które prezentuje możliwości oferowane przez tytuł. Gdyby tego było mało, poznaliśmy też datę premiery obiecującej produkcji. Wiadomo też więcej o tym, co znajdziemy w samej rozgrywce. Po szczegóły zapraszamy niżej, ale już teraz możemy zdradzić, że jest na co czekać! Wideo z gry także można obejrzeć na dole tekstu.

Elden Ring prezentuje się kapitalnie. Jest pierwsze wideo i data premiery!

W końcu nadszedł ten dzień! Z dawna wyczekiwane Elden Ring ujrzało światło dzienne - możliwości, jakie oferuje rozgrywka, można zobaczyć na ekskluzywnym wideo, będącym połączeniem trailera i gameplaya. To pierwsze tak okazałe materiały, po krótkim teaserze, który pojawił się już jakiś czas temu. Teraz twórcy zaprezentowali konkrety.

Zwiastun poniekąd potwierdza wcześniejsze przecieki. Do dyspozycji mamy bohatera, który poruszać może się także konno. Poza tym ważną rolę w całej produkcji będą odgrywać walki z niebezpiecznymi kreaturami, co także można zobaczyć na materiale wideo, który umieściliśmy poniżej.

Całość utrzymano w bardzo dynamicznej sekwencji, ale przy wszystkim zadbano o interesującą i klimatyczną oprawę. Poznaliśmy też datę premiery Elden Ring. Gra ukaże się na rynku 21 stycznia 2022 roku. Należy zatem jeszcze uzbroić się w cierpliwość, jednak pewne jest to, że warto czekać na ten tytuł.

Aktualności

Zobacz wszystkie