Wersja demo WRC 10 startuje już dzisiaj na Steam! Dostępna będzie przez cały tydzień!

adrianG

Wersja demo WRC 10 startuje już dzisiaj na Steam! Wszyscy gracze, którzy są zainteresowani nadchodzącą produkcją powinni przetestować wersje demonstracyjną. Demo rozpoczyna się 16 czerwca, a kończy 22 czerwca. Przez ten czas gracze będą mogli testować przygotowane rajdówki na kilku dostępnych trasach.

Wersja demo WRC 10 startuje już dzisiaj na Steam! Gracze będą mogli testować demo gry przez tydzień!

Premiera WRC 10 zbliża się wielkimi krokami, a twórcy postanowili umilić ten czas poprzez udostępnienie gry w wersji demonstracyjnej. Demo WRC 10 można pobierać i testować od 16 do 22 czerwca wyłącznie na platformie Steam. Póki co nie wiadomo, czy inne platformy również dostaną wersję demo, ale nie można tego wykluczyć.

Niektórzy z graczy już zaczęli testować wersję demonstracyjną na PC i publikować pierwsze nagrania. Dzięki tym nagraniom wiele osób może przyjrzeć się jak wygląda rozgrywka w WRC 10, a zwłaszcza osoby, które nie mogą zagrać w demo. Demo WRC 10 pozwala przetestować jazdę samochodem, dzięki czemu możemy zapoznać się z fizyką i mechanikami zastosowanymi w tej części. Dodatkowo demo prezentuje kilka tras, na których gracze będą mogli się ścigać.

WRC 10 trafi na PC, Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X|S, PlayStation 5 i Nintendo Switch. Premiera na wszystkich wymienionych platformach odbędzie się już 2 września.

Aktualności

Zobacz wszystkie