PS Plus na wrzesień już oficjalnie! W co zagramy tym razem?

bartekZ

PS Plus na wrzesień już oficjalnie! Oferta na ten miesiąc budziła wiele wątpliwości - a to głównie przez interesujące przecieki, które trafiły do sieci jeszcze na długo przez końcem sierpnia. Wtedy też twórcy jednej z gier zdementowali pojawiające się plotki, czemu bacznie przyglądali się gracze. Teraz mamy już jednak wieści oficjalne. Czy subskrybenci mogą być zadowoleni? A może znów będzie słychać dużo narzekania na zaprezentowane tytuły? Listę znajdziecie poniżej - nie jest tak źle!

PS Plus na wrzesień już oficjalnie! W co zagramy tym razem?

Dawno żadne PS Plus w poszczególnym miesiącu nie przysporzyło tyle emocji, to wrześniowy pakiet gier. Duża w tym "zasługa" jednego z przecieków, który - jak się ostatecznie okazało - nie był do końca rzetelny. Tuż po jego pojawieniu się, interweniować musieli twórcy jednej z przedstawionych tam gier, O CZYM SZERZEJ PISALIŚMY TUTAJ.

Przechodząc jednak do meritum - wrześniowe PS Plus wygląda następująco:

  • Overcooked! Jesz ile chcesz (PS5) - 2020 rok

  • Hitman 2 (PS5/PS4) - 2018 rok

  • Predator: Hunting Grounds (PS5/PS4) - 2020 rok

Dużo osób ucieszyło się z obecności Hitmana wśród wymienionych w pakiecie gier. Podobnie jest zresztą w przypadku Predator: Hunting Grounds. Zarówno w jedną, jak i w drugą grę, zagrać będziemy mogli na PS4 i PS5. Natomiast tylko na PS5 zagramy w Overcooked! Jesz ile chcesz.

Aktualności

Zobacz wszystkie