Bardzo ciekawa funkcja jest już dostępna dla konsol Xbox! Gracze powinni być zadowoleni!

adrianG

Bardzo ciekawa funkcja jest już dostępna dla konsol Xbox! Od teraz gracze mogą skorzystać z nowych opcji komunikacji na konsolach Xbox One i Xbox Series X|S. Wystarczy pobrać najnowszą aktualizację. Nowe opcje pozwalają włączyć zamianę mowy na tekst lub zamianę tekstu na mowę.

Bardzo ciekawa funkcja jest już dostępna dla konsol Xbox! Zamiana mowy na tekst i odwrotnie!

Pojawiła się nowa aktualizacja dla konsol Xbox Series X|S oraz Xbox One. Wprowadza ona bardzo ciekawą i dość użyteczną funkcję. Od teraz posiadacze tych konsol zyskają dodatkowe opcje do komunikacji. Najnowsza aktualizacja dodaje funkcje zamiany tekstu na mowę oraz pozwala na zamianę mowy na tekst.

Takie opcje będą przydatne w grach, w których dostępny jest czat tekstowy, a gracze chcący szybciej pisać wiadomości będą mogli zamienić mowę na tekst. Rozwiązanie to ułatwi też komunikacje osobom, które mają problemy ze słuchem lub nie mogą prowadzić rozmów w trakcie gry.

Zamiana tekstu na mowę będzie również bardzo przydatna, ponieważ gracze będą mogli skupić swój wzrok na grze, a wszystkie przychodzące wiadomości będą odczytywane za nich. 

Nowe funkcje wprowadzają większą dowolność w komunikacji między graczami korzystającymi z konsol Microsoftu. Dzięki temu każdy z graczy znajdzie opcje, która będzie dla niego najlepsza.

Aktualności

Zobacz wszystkie