Sony przygotowuje się do prezentacji nowych gier na swoje konsole! Może to nastąpić już niedługo!

adrianG

Sony przygotowuje się do prezentacji nowych gier na swoje konsole! Światło dzienne ujrzały nowe informacje o zarejestrowanym znaku towarowym przez firmę. Prawdopodobnie jest to powiązane z organizacją tegorocznej prezentacji gier na konsole PlayStation. Jeśli taki scenariusz się potwierdzi, to już w przeciągu kilku tygodni powinniśmy zobaczyć specjalną prezentację od Sony.

Sony przygotowuje się do prezentacji nowych gier na swoje konsole! Zostały poczynione już pewne kroki w tym kierunku!

Ostatnie tygodnie były gratką dla graczy. Odbyło się sporo prezentacji wielu nadchodzących gier. Pokazano zarówno tytuły multiplatformowe, jak i również ekskluzywne. Microsoft zorganizował swoją własną prezentację, na której pokazano ekskluzywne gry na konsole Xbox Series X|S, Xbox One i urządzenia z systemem Windows 10. Nintendo również zorganizowało swoją własną prezentację z nadchodzącymi tytułami, które pojawiają się wyłącznie na Nintendo Switch.

Jednak nadal nie zobaczyliśmy prezentacji przygotowanej przez Sony. Powinno to się jednak zmienić w najbliższym czasie. Internet obiegła informacja, która mówi, że Sony zarejestrowało znak towarowy PSX. Jak się okazuje znak ten powiązany jest z organizowaniem różnego rodzaju wydarzeń i prezentacji, w tym również pokazów odbywających się online.

Jak można się domyślić prawdopodobnie jest to powiązane z organizacją prezentacji PlayStation Experience. Bardzo możliwe, że już niedługo zobaczymy specjalne wydarzenie Sony prezentujące najnowsze gry ekskluzywne na PlayStation.

Aktualności

Zobacz wszystkie