Wiele konsol PlayStation 3 może zostać zbanowanych! Gracze informują o problemie!

adrianG

Wiele konsol PlayStation 3 może zostać zbanowanych! Coraz więcej graczy informuje o nieprzyjemnej sytuacji, która ich spotyka. Uruchamiając konsolę pokazuje się komunikat, że została ona zbanowana. Prawdopodobnie jest to powiązane z wyciekiem identyfikatorów konsoli, ale nie zostało to jeszcze potwierdzone.

Wiele konsol PlayStation 3 może zostać zbanowanych! Niepokojące doniesienia graczy!

Niepokojące wieści docierają do graczy. Istnieje duże ryzyko na otrzymanie niesłusznego bana na konsoli PlayStation 3. Jeden z posiadaczy konsoli poinformował o tej nieprzyjemnej sytuacji, która właśnie go spotkała. Po uruchomieniu konsoli PlayStation 3 gracza przywitał nieprzyjemny komunikat, który poinformował go o tym, że jego konsola została zbanowana. Jak sam pokrzywdzony podkreśla, konsola używana była przez niego według zaleceń producenta, nigdy nie została przerobiona, a wszystkie ogrywane gry były oryginalne.

Gracz twierdzi, że ban w jego przypadku jest bezpodstawny i chce rozwiązać tę sytuację. Informacją na ten temat podzielił się z resztą społeczności graczy, a część z nich poinformowała, że spotkała ich podobna sytuacja. Jak do tej pory ustalono z całą sytuacją może być powiązany wyciek identyfikatorów powiązanych z konsolami PlayStation 3. Nie zostało to jednak oficjalnie potwierdzone, ale jakiś czas temu pojawiły się informacje mówiące, że taki wyciek miał miejsce.

Jest to bardzo kłopotliwa sytuacja dla posiadaczy PlayStation 3, ponieważ mogą zostać oni ukarani nie ze swojej winy. Miejmy nadzieję, że Sony szybko poradzi sobie z całą tą sytuacją.

Aktualności

Zobacz wszystkie