Cyberpunk 2077 - cena i edycje! Wszystkie informacje

bartekZ

Cyberpunk 2077 - cena i edycje! Wszystkie informacje w jednym tekście! Najbardziej emocjonująca premiera tego roku już za pasem, gdyż gra ujrzy światło dzienne 10 grudnia. Co należy wiedzieć na dwa dni przed z dawna wyczekiwanym terminem? Najważniejsze informacje prezentujemy poniżej!

Cyberpunk 2077 - edycje

Premiera Cyberpunka 2077 już lada moment! Gra ukaże się zarówno na PC, PS4, Xbox One, jak również na konsole nowej generacji. Wszystko dzięki kompatybilności wstecznej. Jak wiadomo już od jakiegoś czasu, gra ukaże się w dwóch głównych edycjach - zwykłej oraz kolekcjonerskiej.

Cyberpunk 2077 - edycja kolekcjonerska 

Edycja kolekcjonerska robi ogromne wrażenie - podobnie jak jej cena, ale do tego przejdziemy później. W niej gracze oprócz samej gry, znajdą także: 25-centrymetrową figurkę głównego bohatera, artbook w twardej oprawie, klasyczny, kolekcjonerski steelbook, kompendium wiedzy o świecie gry, mapy oraz pocztówki z wirtualnego miasta, naklejki i metalowy brelok. Prawda, że trudno wymienić wszystko jednym tchem? Ale to jeszcze nie wszystko! Poza tym w zestawie znajdą się: materiał dowodowy NCPD z przewodnikiem po Night City, metalowe przypinki, haftowane naszywki, naklejki do Sticker Bomby oraz cyfrowe dodatki w postaci podręcznika, tapet i ścieżki dźwiękowej.

Cyberpunk 2077 - edycja zwykła 

Jak łatwo się domyślić, edycja zwykła jest nieco bardziej uboga, ale co za tym idzie - o wiele tańsza. W niej oprócz gry i tak znajdziemy jednak kilka dodatków. Mowa tutaj o: kompendium wiedzy o grze, mapie i pocztówkach z wirtualnego miasta Night City, naklejki oraz cyfrowe dodatki - takie same, jak w wersji kolekcjonerskiej.

Cyberpunk 2077 - cena

Dochodzimy w końcu do ceny - która wielu może zszokować, zwłaszcza jeśli chodzi o edycję kolekcjonerską. Niemniej jednak, z ręką na sercu należy przyznać, że ogrom dodatków ma na nią wielki wpływ. Tak czy inaczej - za najbogatszą edycję Cyberpunka 2077 trzeba zapłacić 749,99 złotych. Cena ta jest taka sama zarówno w przypadku wersji na PC, jak i na konsole.

Taniej jest w przypadku edycji zwykłej. Tutaj za wersję na PC zapłacimy 219 złotych, natomiast za wersje na konsole - 269 złotych.

Aktualności

Zobacz wszystkie