Cyberpunk 2077 przed i po Patchu 1.2 - zobacz porównanie! [WIDEO]

bartekZ

Cyberpunk 2077 przed i po Patchu 1.2 - w sieci pojawiły się już pierwsze materiały, pokazujące różnice pomiędzy wersją pierwotną, a ulepszoną przez twórców. Jak dobrze wiadomo, produkcja CD Projekt RED spotkała się na samym początku z ogromna krytyką. Gracze zarzucali deweloperom, że gra nie jest dopracowana. Do tego doszły wielkie kłopoty z optymalizacją tytułu na konsole PS4 i Xbox One. Czy Patch 1.2 zawierający ponad 500 poprawek okazał się strzałem w dziesiątkę? Poniżej można zobaczyć nagrania, na których wszystko porównano.

Cyberpunk 2077 przed i po Patchu 1.2 - zobacz porównanie na materiałach wideo!

W końcu! Gracze nareszcie doczekali się z dawna zapowiadanej aktualizacji do Cyberpunka 2077. Patch 1.2 miał być ogromnym krokiem w kierunku naprawienia niezbyt fortunnego tytułu od CD Projekt RED. Przypomnijmy - od samej premiery gracze zgłaszali szereg problemów, bugów i niedopracowań w głośnej produkcji. Ostatecznie oceny Cyberpunka nie okazały się tak wysokie, jak początkowo można było zakładać.

To jednak nie koniec kłopotów. Najgorzej wszystko wyglądało w przypadku PlayStation 4 i Xbox One. Konsole naprawdę słabo radziły sobie z Cyberpunkiem. To wszystko powodowało, że irytacja graczy wzrastała. Deweloperzy zapowiedzieli głośną, dużą aktualizację, jednakże prace nad nią zostały opóźnione przez głośny atak hakerów na CD Projekt.

Ostatecznie Patch 1.2 ujrzał w końcu światło dzienne. W nim znalazło się natomiast ponad 500 poprawek. Ta ilość robi ogromne wrażenie. Jak wszystko wygląda jednak w praktyce? Czy zmiany są widoczne i poprawiły jakość rozgrywki? W sieci pojawiły się materiały, które prezentują rzeczone różnice.

Aktualności

Zobacz wszystkie