Gracze zgłaszają problemy z Marvel's Avengers na PS4 i PS5 ! Wszystkiemu winna jest nowa aktualizacja!

adrianG

Gracze zgłaszają problemy z Marvel's Avengers na PS4 i PS5! Są one spowodowane przez najnowszą aktualizację. Update o numeracji 1.30 sprawił, że gra ma problem już podczas wczytywania zapisu gracza, który nie dochodzi do skutku. Przekłada się to na brak możliwości wejścia do gry i rozpoczęcia rozgrywki. Obecnie gra na konsolach jest niegrywalna.

Gracze zgłaszają problemy z Marvel's Avengers na PS4 i PS5! Przyczyną jest najnowsza aktualizacja!

Nie takiej aktualizacji do Marvel's Avengers spodziewali się użytkownicy konsol PlayStation 4 i PlayStation 5. Nowy update oprócz nowości wprowadził również błędy do gry. Aktualizacja w wersji 1.30 sprawiła, że gra nie jest w stanie wczytać zapisów gracza, co uniemożliwia wejście do menu i rozpoczęcie rozgrywki. Jedyne co gracze mogą zrobić z grą w tej chwili, to ją włączyć i wyłączyć, ponieważ żadne funkcje nie działają. Update miał poprawić ogólną stabilność i wydajność gry, jednak posiadacze PlayStation 4 i PlayStation 5 tego póki co nie sprawdzą. 

Twórcy gry uspokajają graczy i informują, że dotarły do nich informacje o występującym problemie. Możliwe, że na dniach zobaczymy łatkę naprawiającą występujące błędy. Twórcy na pewno zdają sobie sprawę, że jest to teraz jedno z ich priorytetowych zadań. Im dłużej gra będzie niegrywalna, tym większe jest prawdopodobieństwo, że gracze się do niej zrażą. 

Aktualności

Zobacz wszystkie