PS Plus na lipiec już potwierdzone! Mocarne tytuły

bartekZ

PS Plus na lipiec już potwierdzone! Niejako potwierdziły się wcześniejsze doniesienia, dotyczące jednej z gier z lipcowego Plusa. Po raz kolejny gracze mogą liczyć na iście mocarne tytuły. Gry oczywiście dostępne będą nie tylko na PS4, ale tak jak od jakiegoś czasu - też na PS5. Poniżej prezentujemy całe zestawienie.

PS Plus na lipiec już potwierdzone! Mocarne tytuły znane, gracze mogą być zadowoleni

Jak co miesiąc, także i tym razem należy wspomnieć o nowym PS Plus na lipiec. Sony znów stanęło na wysokości zadania i przygotowało dla graczy coś wyjątkowego. Tytuły, które tym razem ukazały się w PS Plus, można określić mianem mocarnych.

Przejdźmy jednak do konkretów. W lipcu abonenci PS Plus bezpłatnie, w ramach subskrypcji ograć będą mogli następujące produkcje:

  • WWE 2K Battlegrounds (PS4/PS5) - 2020
  • A Plague Tale: Innocence (PS5) - 2019
  • Call of Duty Black Ops 4 (PS4/PS5) - 2018

Jak widać w powyższym zestawieniu, do PS Plus trafiły dość nowe produkcje. Najnowsza z nich to rzecz jasna WWE 2K Battlegrounds - wypuszczona na rynek w zeszłym roku. Można w nią zagrać zarówno na PS4, jak i PS5. Podobnie rzecz ma się z Call of Duty Black Ops 4 - grę także przeznaczono na dwie generacje konsol. Tylko na PS5 zagramy natomiast w A Plague Tale: Onnocence. To gra z roku 2019.

Jak oceniacie lipcowe PS Plus? Według nas wszystko prezentuje się naprawdę zacnie!

Aktualności

Zobacz wszystkie