Death Stranding Director's Cut z oficjalną datą premiery! Nowa wersja zaoferuje sporo ulepszeń!

adrianG

Death Stranding Director's Cut z oficjalną datą premiery! Odświeżona i ulepszona wersja gry za jakiś czas trafi do posiadaczy konsoli PlayStation 5. Twórcy już teraz postanowili podzielić się z graczami wszystkimi nowościami, które dla nich przygotowali. Jedną z najważniejszych funkcji będą nowe tryby obrazu, które wyniosą rozgrywkę na wyższy poziom. Dostępne będzie również pełne wsparcie dla kontrolera DualSense.

Death Stranding Director's Cut z oficjalną datą premiery! Wiadomo już co zaoferuje!

Kolejny tytuł ekskluzywny z PlayStation zostanie wydany w ulepszonej edycji na najnowszą generację konsoli Sony. Death Stranding Director's Cut zapewni graczom znacznie lepszą jakość rozgrywki na PlayStation 5 oraz doda nową zawartość do gry. Dostępne będą 2 nowe tryby obrazu. Tryb wydajnościowy pozwoli na grę w przeskalowanej rozdzielczości 4K i do 60 klatek na sekundę. Tryb dokładności umożliwi zabawę w natywnej rozdzielczości 4K. Gra wykorzysta adaptacyjne triggery i haptyczne wibracje kontrolera DualSense. Dzięki zastosowanemu w konsoli dyskowi SSD będzie można odczuć skrócone czasy ładowania. Przygotowane zostały również nowe elementy dla graczy, np nowe bronie.

Death Stranding Director's Cut dostępne będzie do kupienia w pakiecie zawierającym grę wraz z aktualizacją do wersji na PlayStation 5. Gracze posiadający oryginalną kopię gry Death Stranding na PlayStation 4 będą mogli odpłatnie zaktualizować ją do wersji na PlayStation 5. 

Premiera Death Stranding Director's Cut odbędzie się 24 września tego roku.

Aktualności

Zobacz wszystkie