The Ramp to nowa gra o skateboardingu! Produkcja zaskakuje prostotą

adrianG

The Ramp to nowa gra o skateboardingu! Gra nie narzuca graczom tego co mają robić. Dostają oni pełną swobodę i dowolność wykonywanych działań, więc od razu po uruchomieniu gry mogą robić w niej co chcą. Gra nie jest wymagająca, a jej dużym atutem jest prostota i minimalizm. 

The Ramp to nowa gra o skateboardingu! Gra urzeka swoim minimalizmem 

Na platformie Steam pojawiła się dość ciekawa i interesująca gra o jeździe na deskorolce. Produkcja znacznie różni się od innych gier z motywem deskorolki, jak np. gry z serii Tony Hawk's Pro Skater. The Ramp stawia na minimalizm, który w tym przypadku sprawdza się idealnie. Gra daje graczowi pełną dowolność i swobodę. Nie ma zadań czy wyzwań, nie można też kupić ani odblokować dodatkowej zawartości. Nie ma określonego celu gry, więc każdy będzie robił to na co ma ochotę. Po prostu wybiera się konkretny poziom i jeździ się na deskorolce. Można wykonywać różne triki na deskorolce, a zwłaszcza skupić się na przyjemności płynącej z jazdy na deskorolce.

Chociaż gra nie jest popularna to recenzje są w większości bardzo pozytywne. Na ponad 160 opinie o grze opublikowane w serwisie Steam aż 97 % z nich jest pozytywnych. Produkcja została w całości stworzona przez jedną osobę.

Aktualności

Zobacz wszystkie