PS5 już niedługo otrzyma możliwość rozszerzenia pamięci! Seagate szykuje dedykowane dyski do konsoli!

adrianG

PS5 już niedługo otrzyma możliwość rozszerzenia pamięci! Zapowiedziana przez Sony nadchodząca aktualizacja do PlayStation 5 w wersji Beta odblokuje slot na dodatkowy dysk. Wreszcie posiadacze konsoli będą mogli rozbudować jej pamięć. Firma Seagate zapowiedziała już dedykowany dysk w kilku wariantach.

PS5 już niedługo otrzyma możliwość rozszerzenia pamięci! Pierwszą firmą, która zaoferuje dedykowane dyski do konsoli będzie Seagate!

Posiadacze PlayStation 5 czekali na taką wiadomość od miesięcy. Już niedługo będzie możliwe rozbudowanie pamięci konsoli o kolejny dysk. Wewnątrz konsoli PlayStation 5 znajduje się specjalny slot na dodatkowy dysk jednak nie jest on aktywny. Przyszła aktualizacja w wersji Beta odblokuje slot i gracze będą mogli wreszcie z niego skorzystać.

Firma Seagate zapowiedziała dyski dedykowane dla konsoli PlayStation 5. Seagate FireCuda 530 dostępny będzie w 4 wariantach pamięciowych oraz w wersji z radiatorem lub bez niego. Wszystkie osoby planujące zakup takiego dysku muszą przygotować się na spory wydatek.

Seagate FireCuda 530 o pojemności 500 GB wyceniony został na 151,90 euro bez radiator, a w wersji z radiatorem na 179,90 euro. Ten sam dysk oferujący 1 TB pojemności kosztować będzie 269,90 euro bez radiatora, a z radiatorem 304,90 euro. Na Seagate FireCuda 530 o pojemności 2 TB i bez radiatora trzeba będzie przeznaczyć 567,90 euro, a z radiatorem 639,90 euro. Najwyższą oferowaną pojemnością będą 4 TB i w takiej wersji dysk będzie kosztować 1109,90 euro bez radiatora i 1179,90 z radiatorem.

 

Aktualności

Zobacz wszystkie