Szereg nowości w FIFA 22... ale tylko na konsole nowej generacji!

bartekZ

Szereg nowości w FIFA 22 dostępny będzie jedynie dla konsol nowej generacji! Choć można było się tego spodziewać, ostatnio opublikowana lista może przyprawiać o zawód użytkowników starszego sprzętu oraz PC. Ekskluzywne funkcje trafią jedynie na PlayStation 5 i Xbox Series X|S. O jakich aspektach gry mowa? Wymieniamy je poniżej!

Szereg nowości w FIFA 22... ale tylko na konsole nowej generacji! Jak bardzo będzie różnić się gra?

Twórcy odkrywają kolejne karty, jeśli mowa o najnowszej FIFIE 22. EA Sports potwierdziło, że wiele najnowszych funkcji nie będzie dostępnych na konsolach poprzedniej generacji oraz na PC. I nie chodzi jedynie o flagowy system HyperMotion, który ma być największą zaletą najnowszej Fify.

Niestety, wersja na sprzęt inny niż next-genowy będzie o wiele bardziej odchudzona. Oczywiście, wiele nowości znajdziemy też w wersji na PS4 oraz Xbox One i PC, ale choćby super realistyczne przedmeczowe sekwencje, zarezerwowane są jedynie dla najnowszych konsol.

Wymienia się, że w skład aspektów, których zabraknie na mniej wydajnym sprzęcie, wchodzą: nowa prezentacja boiska, przygotowania drużyny do meczu (w tym sceny z szatni, budowanie atmosfery), rozgrzewka, czy nawet zbliżenia na załamanych kibiców, którzy decydują się na opuszczenie trybun przed końcem meczu przy niekorzystnym wyniku.

Warto wspomnieć jeszcze o żeńskiej komentatorce, o której mowa była już wiele razy. Ona także pojawi się tylko w grze na konsolach nowej generacji. W dodatku wystąpi w roli korespondenta z innych stadionów. Twórcy mieli jednak zadbać o wysoki realizm takowych połączeń z innymi obiektami.

Aktualności

Zobacz wszystkie