EA Sports reaguje na transfer Messiego! PSG otrzyma... 6 gwiazdek?!

bartekZ

EA Sports reaguje na transfer Messiego! Przenosiny Argentyńczyka z Barcelony do Paryża, są temat numer jeden w sportowych mediach na całym świecie już od kilku dni. Trudno się jednak temu dziwić, gdyż uznawany za najlepszego piłkarza na świecie Messi, z Barceloną związany był właściwie od początku zawodowej kariery. Dzięki transferowi zdecydowanie wzrosły notowania PSG, które w swoim składzie i tak ma prawdziwą plejadę gwiazd. Wszystko wskazuje na to, że atak paryskiej drużyny tworzyć będzie zabójcze trio: Messi, Neymar i Mbappe. Na ciekawą koncepcję z tejże okazji wpadli ludzie z EA Sports.

EA Sports reaguje na transfer Messiego! PSG jako pierwsze w historii otrzyma w grze 6 gwiazdek?!

O głośnym przejściu Messiego z Barcelony do Paryża, słyszał już chyba każdy. Momentalnie jasno stało się również to, że skład paryskiej drużyny to prawdziwa składanka gwiazd - i to bez względu na formację, w której występują. Wystarczy bowiem spojrzeć już na sam atak francuskiej ekipy, w którym oprócz Messiego zobaczymy też Neymara oraz Mbappe. Siła ognia drużyny jest imponująca.

Obojętnie obok tego wielkiego wydarzenia i niebywałych transferów PSG, nie przeszli ludzie z EA Sports. Pół żartem, pół serio, w mediach społecznościowych zapytali graczy, czy aktualne PSG - jako pierwsza drużyna w historii całej serii - nie powinno otrzymać aż 6 gwiazdek. Warto dodać, że maksymalna wartość to 5 gwiazdek. A Wy co o tym sądzicie? Patrząc na skład drużyny można odnieść wrażenie, że nie byłaby to wcale przesadzona wartość...

Aktualności

Zobacz wszystkie