Najlepsi piłkarze w FIFA 22 wyciekli! Jak prezentuje się Lewandowski?

bartekZ

Najlepsi piłkarze w FIFA 22 wyciekli! Jak prezentują się umiejętności największych gwiazd, z naszym rodakiem - Robertem Lewandowskim - na czele? Choć są to jeszcze wieści nieoficjalne, wiele wskazuje na to, że Lewy znajdzie się w zupełnym topie najlepszych zawodników w grze. Świadczy o tym fakt, że tak wysoki overall posiadać będzie jeszcze tylko dwóch innych piłkarzy. O kim mowa?

Najlepsi piłkarze w FIFA 22 wyciekli! Jak prezentuje się na ich tle Lewandowski?

Ten temat zwykle rozgrzewa graczy FIFY tuż przed premierą gry, zanim umiejętności poszczególnych piłkarzy zostaną ogłoszone. Właśnie teraz pojawiły się przecieki, dzięki którym prawdopodobnie poznaliśmy najlepszych zawodników z nadciągającej produkcji od EA Sports. Wiele wskazuje na to, że w tym jakże zaszczytnym, ścisłym gronie, znajdzie się Polak. Mowa rzecz jasna o Robercie Lewandowskim

Jeden z graczy, który ma dostęp do wersji beta FIFY 22 (MavzFUT) potwierdził trzech zawodników, którzy od twórców otrzymali największe umiejętności. Są nimi - tutaj bez zaskoczenia - Leo Messi oraz Cristiano Ronaldo. Jednakże jest jeszcze jeden piłkarz, którzy otrzymał taki sam overall (plasujący się na poziomie 93). To nie kto inny, jak nasz rodak, reprezentant Polski, Robert Lewandowski.

I choć na razie wieści tych w żaden sposób nie potwierdziło EA, już teraz możemy czuć dumę. A to dlatego, że tak czy inaczej, Lewandowski znajdzie się wśród najlepszych piłkarzy w całej grze.

Aktualności

Zobacz wszystkie