Wielka wpadka sklepu. Nintendo Switch Lite można było dostać za darmo!

bartekZ

Wielka wpadka sklepu Argos! Jak się okazuje, klienci przez pewien czas mogli "kupować" na stronie sklepu Nintendo Switch Lite... za darmo. Było to wynikiem błędu, jaki pojawił się na stronie. Ludzie skrzętnie skorzystali z niedopatrzenia. Niektórzy chwalili się, że w ten sposób nabyli od kilku do kilkudziesięciu konsol, które później zamierzają sprzedać. Warto dodać, że to nie pierwszy raz, kiedy Argos zaliczył poważną wpadkę sprzedażową.

Wielka wpadka sklepu. Nintendo Switch Lite można było dostać za darmo!

Tego jeszcze nie grali - Nintendo Switch Lite można było zgarnąć za darmo! Wszystko przez błąd sklepu Argos. Internauci odkryli, że pewien prosty zabieg sprawia, iż cena sprzętu redukuje się i trzeba opłacić jedynie przesyłkę. Jeśli jednak wybrało się odbiór sprzętu w sklepie - wtedy nie trzeba było płacić nic!

Trick, który sprawiał, że cena sprzęty spadała do zera, to zwyczajne dodanie do zestawu specjalnego etui na konsolę. Przesyłka kosztowała niecałe 4 funty - to i tak niezła cena jak za konsolę, nieprawdaż?

Jak czytamy w PPE, w Wielkiej Brytanii sprawa stała się bardzo głośna. Niektórzy nabyli nawet kilkanaście konsol i zamierzają je sprzedać. To nie pierwsza wpadka sklepu Argos. PPE przytacza przykład sprzedaży PS5, która w witrynie wystartowała o 3 w nocy. Odebrano to jako ewidentne wspieranie nieuczciwych handlarzy.

Aktualności

Zobacz wszystkie