Zapowiedziano Marvel's Spider-Man 2! Gra zmierza na PlayStation 5!

adrianG

Zapowiedziano Marvel's Spider-Man 2! Długo wyczekiwana kontynuacja została wreszcie potwierdzona. Zaprezentowano pierwszy oficjalny zwiastun gry, który wygląda świetnie i wzbudza duże zainteresowanie produkcją. Marvel's Spider-Man trafi tylko na konsole nowej generacji od Sony. Gra nie ma jeszcze ustalonej daty premiery, ale już wiadomo, że pojawi się najwcześniej w 2023 roku.

Zapowiedziano Marvel's Spider-Man 2! Venom nadciąga!

PlayStation Showcase 2021 przyniosło ze sobą wiele mocnych zapowiedzi. Bez wątpienia dużą niespodzianką okazała się zapowiedź Marvel's Spider-Man 2. Wielu graczy oczekiwało kolejnych przygód Spider-Mana od Insomniac Games. Gracze podejrzewali, że twórcy zrobią kolejną część gry, ale jej zapowiedź na prezentacji PlayStation nie była niczym pewnym. Na PlayStation Showcase 2021 pokazano pierwszy oficjalny zwiastun gry, w którym znalazły się 2 postaci Spider-Mana. W grze ponownie wcielimy się w postać Petera Parkera, ale pojawi się również Miles Morales.

Zwiastun zakończył się prezentacją jednego z nowych przeciwników, z którym dwójka Spider-Manów będzie musiała się zmierzyć. Fani powinni być zadowoleni, ponieważ tym przeciwnikiem będzie Venom. Chociaż nie ujawniono jeszcze wielu szczegółów, to gracze mogą być spokojni, Insomniac Games słynie z produkcji wielkich hitów, a Marvel's Spider-Man 2 zapowiada się kolejnym z nich.

Marvel's Spider-Man 2 trafi wyłącznie na konsole PlayStation 5. Premiera gry odbędzie się dopiero w 2023 roku. 

Aktualności

Zobacz wszystkie