PARANOID - zobacz zwiastun! Najstraszniejsza gra w historii?

bartekZ

PARANOID - zwiastun gry! W sieci pojawiło się wideo zapowiadające najnowsze dzieło grupy Madmind Studio, odpowiedzialnej w przeszłości choćby za stworzenie słynnego Agony. Już teraz pojawiają się głosy, że może to być jedna z ciekawszych gier utrzymanych w klimacie horroru, co sugeruje już sam tytuł. Czy tak będzie naprawdę? Poniżej prezentujemy rzeczoną zapowiedź!

PARANOID - zobacz zwiastun! Czy to będzie najstraszniejsza gra w historii?

PARANOID zapowiada się bardzo obiecująco - choć mowa tutaj bardziej o klimacie i pomyśle, niżeli o grafice. Z tym samym problemem borykał się poprzedni tytuł od Madmind Studio, czy wspomniane już wcześniej Agony. Właśnie poprzednia produkcja tejże grupy wzbudziła mieszane uczucia, nie była zbyt udana, ale paradoksalnie sporo się o niej mówiło. Wszystko przez to, że gra nie zachwyciła, jednakże oparta była na bardzo ciekawej koncepcji.

Czy Madmind Studio powieli swój błąd? Już teraz - nomen omen - słychać głosy, że na zwiastunie można zauważyć grzeszki twórców z poprzedniej gry. Jednakże znów w oczy rzuca się klimat i interesujący pomysł na rozrywkę i historię.

Więcej można zobaczyć w poniższym zwiastunie:

Premiera PARANOID

Jak można wywnioskować z powyższego nagrania, PARANOID swoją fabułę opierać będzie na motywie choroby psychicznej i przerażających głosach, które zaprzątają głowę głównego bohatera produkcji.

Kiedy natomiast spodziewać się premiery gry? Choć już można dodawać ją do listy życzeń na Steamie, nada nie wiadomo, kiedy ta oficjalnie ujrzy światło dzienne. Twórcy nie podali jeszcze konkretnej daty.

Aktualności

Zobacz wszystkie